PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY V JIHLAVĚ

Příměstské tábory v Jihlavě 

....pro děti ve věku od 5 do 7 let

Co nás čeká?
Týden plný sportovních aktivit,  tvoření, výletů ale hlavně zábavy a kamarádů. Děti budou v rámci týdenního programu soutěžit a spolupracovat. V rámci každého týdne bude jeden den věnován celodennímu výletu či návštěvě zážitkových atrakcí. Podrobný program bude k nahlédnutí v první den konání tábora. 
 
Pro koho je tábor určen?
Pro děti ve věku od 5 do 7 let, věkové rozhraní lze po dohodě upravit.
 
Kde a kdy?
Zázemí budeme mít zajištěno v prostorách střední školy Obchodní akademie, nám. Svobody 1, Jihlava. K dispozici budeme mít tělocvičnu, třídu a venkovní hřiště. Pokud nám to počasí dovolí, budeme většinu času s dětmi trávit venku. Scházet se budeme každé ráno v čase od 7:30 do 8 hodin. Vyzvedávání dětí bude možné po skončení programu ve dnech pondělí až čtvrtek v čase od 16 do 16:30 hodin a v pátek zakončíme příměstský tábor v 15:30 hodin. 
 
Cena?
2.090 Kč 
2.000 Kč / termín, cena při účasti na více termínech
2.000 Kč / osobu, cena při účasti sourozenců 
Cena zahrnuje stravu (5x oběd, celodenní pitný režim), vstupy, úrazové pojištění uzavřené na dobu trvání tábora zapůjčení sportovního vybavení, diplom a medaili.
 
Termíny příměstských táborů:
12.7. - 16.7. 2021 Tvořílek - výtvarný tábor
19.7. - 23.7. 2021 Angličtina hrou
 
Přihlásit se můžete přes on-line formulář níže. Před přihlášením doporučujeme pročíst všeobecné podmínky, odesláním přihlášky s těmito podmínky souhlasíte. Podrobné informace a informace ohledně platby Vám budou zaslány po přihlášení. Na obsazené termíny je možné vyplnit přihlášku jako náhradníci. Všeobecné podmínky, platební a storno podmínky ZDE.
 
V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat
sportacci.ji@gmail.com
+420 720 478 771
 

Přihlašování bude spuštěno 5. března 2021

 

Přihláška příměstský tábor

Jihlava pro děti ve věku 5 až 7 let