In-line kemp

Po roční pauze se do naší nabídky příměstských táborů opět vrací in-line kemp pro děti.
 
Co nás čeká?
Týden plný in-line bruslení, sportovních aktivit, zábavy ale hlavně kamarádů. Půl dne bude vždy věnováno výuce in-line bruslení a druhá část dne bude věnována sportovním aktivitám a soutěžím. Jeden den půjdou děti bruslit mimo areál amfiteátru. Děti budou rozděleny do dvou skupin na úplné začátečníky a na pokročilé. Podrobný program bude k nahlédnutí v první den konání tábora. 
 
Pro koho je tábor určen?
Pro děti školního věku od 6 do 15 let, pro úplné začátečníky i pro pokročilé.
 
Kde a kdy?

Zázemí budeme mít zajištěno v  Amfiteátru v parku Heulos v budově letního kina, před kterým se nachází prostor vhodný k inline bruslení. K inline bruslení využijeme i cyklostezku v okolí. Pokud nám to počasí dovolí, budeme většinu času s dětmi trávit venku. Scházet se budeme každé ráno v čase od 7:30 do 8 hodin. Vyzvedávání dětí bude možné po skončení programu ve dnech pondělí až čtvrtek v čase od 16 do 16:30 hodin a v pátek zakončíme příměstský tábor v 15:30 hodin. K areálu je možné zajet autem, poté cca 100 metrů dojít pěšky.

 
Termín:
26. 7. - 30. 7. 2021
 
Cena?
2.190 Kč 
2.090 Kč / termín, cena při účasti na více termínech
2.090 Kč / osobu, cena při účasti sourozenců 
Cena zahrnuje stravu (5x oběd, celodenní pitný režim),  úrazové pojištění uzavřené na dobu trvání tábora, diplom a medaili.
Každý účastník musí mít vlastní vybavení ve své velikosti přilbu, chrániče (lokty, kolena, zápěstí) a brusle.
Vybavení je možné si po předchozí domluvě zapůjčit:
- celý komplet chrániče, přilba a brusle 300 Kč / týden
- pouze chrániče 100 Kč / týden
- pouze přilba 100 Kč / týden
- pouze brusle 200 Kč / týden
 
 
Přihlásit se můžete přes on-line formulář níže. Před přihlášením doporučujeme pročíst všeobecné podmínky, odesláním přihlášky s těmito podmínky souhlasíte. Podrobné informace a informace ohledně platby Vám budou zaslány po přihlášení. Na obsazené termíny je možné vyplnit přihlášku jako náhradníci. Všeobecné podmínky, platební a storno podmínky ZDE.
 
V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat
sportacci.ji@gmail.com
+420 720 478 771
 

Přihlašování bude spuštěno 5. března 2021

 
 

Přihláška příměstský tábor

In-line kemp 26. 7. - 30. 7. 2021