Tábory Xcamps Seč 

Rádi bychom Vám v letošním roce nabídli pobytové tábory organizace Xcamps, která propojila sport a zábavu a vytvořila jedinečný tábor plný nezapomenutelných zážitků. V rámci 2. ročníku jsou pro Vás připraveny dva termíny a v rámci jednoho termínu, můžete vybírat z několika témat pobytového tábora pro děti ve věku od 5 do 15 let . Každý den je rozdělen na 4 periody, kdy jedna z period je hlavní program, 2 periody jsou sportovní zážitky v podobě vodních sportů, tradičních i netradičních sportů a týmových her a večerní perioda je věnována táborákům, letnímu kinu či společenským hrám. Vyzkoušejte si paddleboarding, skákací boty, koloběžky, Crazy Bubbles, únikovou hru, nerf arénu a další zážitky uprostřed krásné přírody.

Kde? 

Areál v těsné blízkosti Sečské přehrady (Železné hory, okres Chrudim, Pardubický kraj) s ubytováním v nově zrekunstruovaných kanadských srubech s vlastním sociálním zařízení.

Kdy?

1. termín 11. - 17. 7. 2021 

Můj první tábor - s tygříkem Tomem je vhodný pro děti předškolního a mladšího školního věku (5 - 7 let), kterým chtějí rodiče dopřát týden plný zážitků v krásné přírodě s průvodcem v podobě maskota tygříka Toma a zároveň pro rodiče, kteří si chtějí zasportovat nebo odpočinout v okolí Sečské přehrady. (cena 4.390 Kč)

 

Inline bruslení - děti, které mají rády kolečkové brusle nebo se na nich chtějí naučit,se mohou těšit na program právě s inline bruslemi. Výuka bude probíhat na unikátním mobilním hřišti s americkým povrchem SPORTCOURT. Děti, které nemají své vlastní vybavení, tak mohou využít naší půjčovny bruslí. (cena 5.990 Kč)

 

Florbal - dopoledne makačka, odpoledne nabité zážitky. Program ideální pro mladé florbalistky a florbalisty, kteří si chtějí zlepšit svou kondici a rozvíjet svůj pohybový talent ve všeobecné sportovní přípravě. Dopolední tréninky jsou zaměřeny na florbalové dovednosti pod vedením zkušených florbalových trenérů. (cena 5.990 Kč)

 

2. termín 18. - 24. 7. 2021 

Cyklistika - letní pobytový tábor, kde se pod vedením zkušených cyklistů děti vydají poznávat přírodu Železných hor. Každý den jeden blok cyklistiky doplněný o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her. (cena 5.990 Kč)

Moderní tanec - letní pobytový tábor, kde se pod vedením tanečníků z SC Nextyle děti naučí krátké sestavy hip hop a street dance. Každý jeden blok tance doplněný o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her.  (cena 5.990 Kč)

Letní programování - ve spolupráci s organizací Energie jinak pořádáme letní pobytový tábor, kde se děti naučí základy programování. Během kurzu se seznámí se skvělými parťáky jako je robot Edison, který je bude poslouchat na slovo. Až robot dokáže plnit veškeré rozkazy, tak se prostřednictvím her Minecraft a Star Wars vrhnou na programování v blocích. Vyzkouší si programovat Arduino a na závěr vytvoří vlastní hru. Každý den jeden programovací blok doplněn o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her.. (cena 7.490 Kč)

Xtalent - dopoledne makačka, odpoledne nabité zážitky. Program ideální pro mladé sportovce, kteří si chtějí zlepšit svou kondici a věnovat se všeobecné sportovní přípravě. Dopolední příprava pod vedením kondičních trenérů zaměřená na gymnastiku, atletiku, obratnost a kondiční cvičenídle nejmodernějších trendů v pohybové přípravědětských sportovců. Každý den jeden blok sportovní přípravy doplněný o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her. (cena 5.990 Kč)

3. termín: 25. - 31. 7. 2021

Parkour - letní pobytový tábor, kde se pod vedením parkouristy a hudebníka BlackFishe děti naučí parkouru a breakdance. Každý den jeden blok parkouru doplněný o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her. (cena 5.990 Kč)

Vodní a netradiční aktivity - letní pobytový tábor, kde si děti vyzkouší paddleboarding, wakeboarding, různé typy lodí a další vodí sporty. Každý den jeden blok na vodě doplněný o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her. Změna programu v případě nepříznivého počasí vyhrazena. (cena 5.990 Kč)

Hudba - hrajete na nějaký hudební nástroj nebo zkoušíte zpívat? Jste součástí nějaké kapely nebo byste rádi byli a neměli jste zatím tu správnou příležitost nebo vybavení? Tak právě pro Vás jsme připravili hudební kurz, kde pod vedením zkušeného muzikanta a multiinstrumentalisty můžete zažít jaký je to pocit. Mimo nové zkušenosti si z kurzu odvezete také nahraný song. Každý den jeden hudební blok doplněný o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her. Změna programu v případě nepříznivého počasí vyhrazena. (cena 7.490 Kč)

Xtalent - dopoledne makačka, odpoledne nabité zážitky. Program ideální pro mladé sportovce, kteří si chtějí zlepšit svou kondici a věnovat se všeobecné sportovní přípravě. Dopolední příprava pod vedením kondičních trenérů zaměřená na gymnastiku, atletiku, obratnost a kondiční cvičenídle nejmodernějších trendů v pohybové přípravědětských sportovců. Každý den jeden blok sportovní přípravy doplněný o dva bloky plné sportovních zážitků a večerní blok v podobě táboráků, letního kina či večerních her. (cena 5.990 Kč)

Celý týden ve znamení nezapomenutelných zážitků pod vedením profesionálních sportovních instruktorů a volnočasových animátorů. Ubytování v kanadských srubech, včetně kompletného stravování (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina a celodenní pitný režim).

Přihlašování prosíme provádějte přes následující odkaz ZDE

Více informací:

Telefon: +420 737 461 312

Email: info@xcamps.cz